Мінські угоди залишаються єдиною основою для досягнення миру на Донбасі, – ООН

В Генасамблеї ООН представили доповідь про роботу Ради Безпеки в 2019 році, зокрема щодо врегулювання військового конфлікту на Донбасі.

Про це повідомили в Центрі новин ООН.

Зазначається, що в 2019 році в центрі уваги Ради перебували ситуації в Афганістані, Іраку, Ємені, Лівії, Сирії, Малі, Центральноафриканській Республіці, Сомалі, а також в ряді країн Європи. Крім цього, в європейському досьє Радбезу була Україна.

Про ситуацію в Україні доповідали помічник Генсекретаря з гуманітарних питань та заступник Координатора надзвичайної допомоги Урсула Мюллер, головний спостерігач Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Ертугрул Апакан і спеціальний представник діючого голови ОБСЄ Мартін Сайдік.

“Вони повідомляли Раді, що “Мінські угоди, хоча вони багато в чому не виконуються, залишаються єдиною узгодженою основою для досягнення миру шляхом переговорів на сході України”, – йдеться в повідомленні.

Як НАШ повідомляв раніше, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ від початку перемир’я на Донбасі 27 липня нарахувала 829 порушень режиму “тиші”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *