Разумков назвав три серйозні виклики для Ради на новій сесії

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков на відкритті нової сесії парламенту назвав три головні питання, які надалі будуть ставати перед Радою. 

Першим пріоритетом Разумков визначив другу хвилю коронавірусу. 

“Всі ви бачите кількість захворівших, яку ми кожного дня спостерігаємо в Україні. І, на жаль, не тільки в Україні, а й в Європі, США та інших континентах. В цьому плані без ВР також буде важко вийти з кризової ситуації”, – наголосив він. 

Другим важливим питанням політик назвав глобальну економічну кризу. 

“В нас з вами на цій сесії буде великий виклик – Держбюджет України на 2021 рік. Я дуже сподіваюсь, що і ми, і уряд в першу чергу своєчасно зроблять все залежне від нас для того, щоб бюджет був ухвалений, і держава ввійшла в новий рік з гідним кошторисом. Для цього потрібно буде долучити не лише профільний комітет, а й всі комітети, які, як показала практика і під час боротьби з коронавірусом на початку епідемії, долучилися й ефективно працювали”, – зазначив Разумков. 

Третє питання, яке також буде серйозним викликом для ВР IX скликання на цій сесії – місцеві вибори. 

“Я зараз говорю не про те законодавство, яке ми ухвалили, й ті зміни, які необхідно зробити. Я говорю про політику. Верховна Рада завжди була, є і буде політичним органом. Завжди при прийнятті рішень буде політичний аспект. Але мені б дуже хотілося, щоб навіть під час виборчої кампанії всі добре розуміли, що вибори проходять, а повага людей буде залишатися або ні. Політика – це правильно, політика – важливо, рейтинги – це важливо на 100%. Однак державницька позиція повинна превалювати над ними”, – підкреслив Дмитро Разумков. 

Як НАШ повідомляв раніше, політолог Вадим Карасьов прокоментував проведення місцевих виборів в Україні. За його словами, правляча партія “Слуга народу” вже програла вибори.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *