Лерос: Офіс президента намагається узурпувати думку народних депутатів

Народний депутат від фракції “Слуги народу” Гео Лерос відреагував на те, що у Верховній Раді збирають підписи за його виключення із фракції.

“Офіс президента відноситься до фракції як до абсолютно контрольованих людей, у яких немає своєї думки і які не є суб’єктами. Офіс президента намагається максимально узурпувати думку народних депутатів для того, щоб вони говорили виключно тези, які їм потрібні”, – заявив Лерос в ефірі телеканалу НАШ.

Також він розповів, як депутати поставилися до його можливого виключення з фракції.

“Були депутати, які підійшли і вибачилися. Сказали, що повністю солідарні з тим, що я сказав з трибуни. Але через те, що президент робить особисту увагу на фракцію, продзвонює і вимагає підписати, то вони були змушені це зробити”, – додав Лерос.

Нагадаємо, що сьогодні з трибуни Верховної Ради Лерос звинуватив президента Володимира Зеленського у політичних переслідуваннях опонентів і здачі країни олігархам.

Як раніше повідомляв НАШ, Гео Лерос заявив, що Петро Порошенко особисто домовився з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком про те, що він не понесе відповідальність за справи, які відкрили на нього правоохоронні органи.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *