У Харкові замість урочистої лінійки дітей вивезли в ліс

У Харкові в одному з ліцеїв вже другий рік поспіль 1 вересня зустрічають у незвичайному форматі – науковий пікнік замість звичної лінійки. 

Деталі дізнавалася НАШа кореспондентка Мар’ям Сатуєва. 

Зазначається, що всі учні, крім першокласників, сьогодні, 1 вересня, відвідують Сосновий бір у дві зміни, щоб якомога менше перетинатись один з одним. 

Вся територія лісу умовно поділена на острівки знань. На математичному, літературному або на острівку іноземної мови, дітям дають вирішувати загадки, певні ребуси. Завдання дають відповідно до їх вікової категорії. 

На безпековий майданчик завітали поліцейська інспекція, яка розповідала про правила дорожнього руху для дітей. Також продемонстрували принцип роботи поліцейського автомобіля. 

Зокрема, на острівку біології пропонують подивитися колекцію комах та навіть спробувати силу у вікторині з Covid-19. 

“Наша станція називається “Знавці природи”. Для того, щоб підвищити пізнавальний інтерес учнів, ми давали запитання, де були продемонстровані ці колекції комах та метеликів. Також у нас були використані природні матеріали: гумки, корали та інше”, – розповіла вчителька ліцею. 

За словами дітей, найбільше їм сподобалось на острівку фізичної культури на математики.

Як НАШ повідомляв раніше, мати першокурсника Олена Кузьменко розповіла подробиці вступу у заклад вищої освіти в період карантину.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *