Лерос звернувся до Тищенка: Ти кажеш, що борешся з корупцією? Так ти її очолив

Народні депутати від фракції “Слуга народу” Гео Лерос і Микола Тищенко у прямому ефірі телеканалу НАШ влаштували емоційну дискусію. Представники монобільшості обговорювали передвиборні обіцянки і боротьбу з корупцією.

“З радника президента людина перетворилася на зрадника. На сході кажуть, що зрадниками не стають, ними народжуються. Це зрада, по іншому назвати неможливо. Людина прийшла на обіцянках, що він буде робити країну кращою… тепер він перетворюється в зрадника, який розгойдує човен зсередини”, – Тищенко.

“Я впевнений, що Тищенко хотів би мене вважати командним гравцем, якби я не мовчав і не говорив про те, як він разом зі своїм партнером потрошать державний бюджет. Підхід деяких депутатів від “Слуги народу” полягає в тому, що ти повинен мовчати і тоді ти командний гравець. Якщо ти їм псуєш малину і не даєш грабувати, то ти однозначно стаєш ворогом. Ти є депутатом всієї України і не зобов’язаний перед Арахамією, Єрмаком або Зеленським, ти несеш відповідальність за всіх громадян України”, – Лерос.

“Тут складно парирувати людині, яка крім факторів особистої вигоди ні на що не здатна… Гео Лерос прийшов в команду за списком і йому не зовсім просто говорити з такою людиною як я, який своїми ніжками пройшов поле і довів право бути в команді” , – Тищенко.

“Для мене не було здивуванням те, що відновили кримінальне розслідування, коли пан Тищенко хотів “кинути” банк на 2 млн доларів. У мене теж виникають питання про те, як президент міг брати таких людей до себе у фракцію”, – Лерос.

“Якщо Лерос знайде у своєму щільному графіку від зради до зради час послухати, я йому на все відповім… Сьогодні декларувати команді президента, що ми не боремося за український народ… я вважаю, що це просто брехня”, – Тищенко.

“Пан Тищенко, ти кажеш, що борешся з корупцією?… Та ти її просто очолив”, – Лерос.

“Ми знаємо з нашого звичайного життя, що та людина, яка звинувачує інших, сам і є типовим представником корупційної влади”, – Тищенко.

Як раніше повідомляв НАШ, Гео Лероса виключили із фракції “Слуга народу”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *