Арахамія: Я знав про вчорашній виступ Лероса, адже він не сам пише свої тексти

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія прокоментував процес виключення нардепа Гео Лероса із фракції. За словами Арахамії, він попереджав Лероса про наслідки його промови з трибуни. 

Про це йшла мова під час спілкування з журналістами, трансляцію вів телеканал НАШ.

“Вчора перед його виступом я з ним говорив, тому що в мене була інформація. Він не самостійно ці тексти пише. Я до нього підійшов і сказав, що в мене є інформація, що сьогодні ти перейдеш червону лінію і будеш казати на президента. Я його запитав, чи він розуміє наслідки. Він сказав, що розуміє”, – розповів Арахамія.

Також він зазначив, що у фракції нейтрально відносилися до конфлікту Лероса із главою Офісу президента Андрієм Єрмаком. 

“У нас із паном Леросом була негласна домовленість. У нього був особистий конфлікт з очільником Офіса президента, фракція ставилась до цього абсолютно нейтрально. Але коли ти знаходишся у партії президента і починаєш його зачіпати… Лерос був списочником, якщо б він самостійно написав заяву, він би втратив мандат. Тому фактично ми йому допомогли не втратити мандат, нехай залишається позапартійним”, – додав Арахамія.

Нагадаємо, що вчора з трибуни Верховної Ради Лерос звинуватив президента Володимира Зеленського в політичних переслідуваннях опонентів і здачі країни олігархам. Після цього його виключили із фракції. 

Як раніше повідомляв НАШ, Гео Лероса виключили із фракції “Слуга народу”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *