Лерос: Зеленський думає, що з українцями можна говорити як з бидлом

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Гео Лерос відреагував на своє виключення з політичної сили.

У прямому ефірі телеканалу НАШ, Лерос розповів, що шукав можливість особисто звернутися до президента Володимира Зеленського.

“Місяця два назад я написав помічниці президента з проханням організувати зустріч. У зустрічі відмовили. Мені хотілося президенту в обличчя сказати про все, що діється. Практично всі депутати з фракції не готові про це говорити. Я був єдиним депутатом з усієї фракції, кому відмовили у зустрічі з президентом”, – розповів Лерос і зазначив, що після відмови у зустрічі вирішив виступити зі своєю заявою публічно.

Також він прокоментував звернення Зеленського, у якому він назвав деяких депутатів “мікробами і бактеріями”.

“Президент вже взяв за норму ображати людей, інших народних депутатів, що не відповідає посаді президента України. Президент повинен бути людиною, яка створює прагнення до кращого. Я думаю, що він так бачить українців, що з ними можна як з бидлом розмовляти і їм це має подобатися”, – додав Лерос.

Нагадаємо, що вчора з трибуни Верховної Ради Лерос звинуватив Володимира Зеленського в політичних переслідуваннях опонентів і здачі країни олігархам. Після цього його виключили з фракції.

Як раніше повідомляв НАШ, глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія розповів, що попереджав Лероса про наслідки його промови з трибуни.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *