Крюкова: Разом з місцевими виборами буде проведено соцопитування населення

Заступник головного редактора Страна.ua Світлана Крюкова заявила в ефірі на телеканалі НАШ, що для місцевих виборів, які пройдуть в Україні 25 жовтня, готують додатковий листок, де будуть задані певні питання, зокрема, що стосуються Донбасу.

“Зараз разом з місцевими виборами Офіс Президента готує якесь соцопитування, яке вони збираються розвернути в день голосування. Я так розумію, коли будуть давати бюлетень, буде також додатковий листок, де будуть задані певні питання”, – поінформувала Світлана.

За її словами, швидше за все, одне з питань стосуватиметься Донбасу.

“Це не зовсім референдум. Це цікавий технологічний хід. Ми теж намагалися зрозуміти, для чого вони це роблять. Чи то вони намагаються таким чином явку підвищить, тому що за попередніми відчуттям, люди, швидше за все, більше схильні піти на виборчі дільниці, коли вони розуміють, що їм дадуть можливість відповісти на принципові питання, на які у них є відповіді. Але з іншого боку, вони ж так і не провели перепис населення”, – підкреслила вона.

Як НАШ повідомляв раніше, політолог Вадим Карасьов прокоментував проведення місцевих виборів в Україні. За його словами, правляча партія “Слуга народу” вже програла вибори.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *