Бондаренко: Нацрада перестала бути регулятором – вона займається цензурою

Народний депутат V-VII скликань Олена Бондаренко заявила, що на даний момент Національна рада з питань телебачення і радіомовлення займається не питаннями врегулювання національного інформаційного електронного простору, а цензурою.

Своєю думкою політик поділилася в ефірі НАШого телеканалу.

“Що стосується питання нашої Національної ради з питань телебачення і радіомовлення – забудьте про якусь об’єктивність. Зараз цей орган не займається питаннями врегулювання національного інформаційного електронного простору – він займається цензурою. І займається він цієї цензурою вже шостий рік поспіль, починаючи з 2014 року”, – зазначила екс-нардеп.

За словами Бондаренко, у складі Нацради практично немає людей, які дотримуються слушних думок і щодо того, як потрібно регулювати український національний простір.

“У нас же Національну раду з питань телебачення і радіомовлення формує хто – президент і парламент. Президент Зеленський, в парламенті сидить “зеленка”, тому альтернативних думок в Нацраді практично не може бути”, – підкреслила Олена.

Варто зазначити, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку НАШого телеканалу. Причина – трансляція відеоролика, присвячений Дню Незалежності України. У ньому регулятор бачить ознаки дискримінації та розпалювання ворожнечі.

Як НАШ повідомляв раніше, журналіст Сергій Лямець прокоментував зміст законопроекту про медіа, в якому планується розширити повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *