День Незалежності 2020: цьогоріч святкування обійшлось у шість разів дорожче, ніж минулого року

У Києві святкування Дня Незалежності цьогоріч коштувало щонайменш 1,6 мільйона гривень. В уряді та Київраді наполягають, що концерт за участю українських зірок був безкоштовним. 

Про це йдеться у відповіді Міністерства культури, Київської міської Ради та Офісу Президента на запит УП. 

За даними Мінкульту, на урочисті заходи на Софіївській та Михайлівській площах передбачали 1409 832 гривні.

Зокрема, урочистості на Софіївській площі коштували місту 881 205 гривень. Нагадаємо, що за участі президента Володимира Зеленського, на День Незалежності підіймати державний прапор, співали гімн, а після цього глава держави виголошував промову та вручав державні нагороди. 

Проте заходи на Михайлівській площі вартували 528 627 гривень, де за участі президента та його дружини відбувалося покладання квітів до Стіни пам’яті загиблих за Україну. 

Кошти місцевого бюджету також були частково спрямовані на святкування Дня Незалежності. Згідно з даними Київради, йдеться про 191,8 тисячі гривень. На покладання квітів до пам’ятників Тараса Шевченка та Михайла Грушевського було виділено 44,6 тисячі гривень. Загалом місцевий бюджет виділив 285 тисяч гривень на День Незалежності.

Так, святкування обійшлися місцевому та державному бюджету в 1 млн 601 тисячу гривні. Минулого року державі це коштувало 259,6 тисячі гривень, а столиці за окремі заходи – 290 тисяч.

Як НАШ повідомляв раніше, в ОП опублікували повний концерт до Дня Незалежності, але з поправками. Тепер перед початком кожної пісні вказано посилання на автора музичного твору.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *