Перевірка телеканалу “НАШ” Нацрадою – чергова ознака систематичного тиску влади на ЗМІ

Редакція телеканалу НАШ категорично засуджує систематичний тиск і постійні нападки чинної влади на ЗМІ та, зокрема, українські телеканали.

Призначення позапланових перевірок за надуманих і необґрунтованих причин, а також підготовка диктаторського “Закону про медіа” – тривожні дзвіночки і явні ознаки навислої цензури для “неугодних” владі ЗМІ.

Під прикриттям перегляду механізмів “запобігання поширення недостовірної, перекрученої інформації”, в результаті готуються санкції проти звичайних медіа.

Починаючи з 2014 року кожна нова влада в Україні намагається “зарегулювати медіа”, але держава не повинна втручатися в справи журналістів і здійснювати на них тиск.

Представникам влади варто пам’ятати, що ще жодному політику або політичній силі не вдавалося виграти війну проти журналістів.

Нагадаємо, 3 вересня Національна рада з питань телерадіомовлення призначила позапланову перевірку ТОВ “Наш 365” (супутниковий телеканал “Наш”) через показ в День Незалежності, 24 серпня, промо ролика, який нібито містить ознаки “дискримінації” і “розпалювання ворожнечі”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *