Гончаренко про справу “вагнерівців”: Бурба може знати, хто дав команду відтермінувати спецоперацію

Народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко заявив, що екс-глава ГУР Василь Бурба може знати, хто дав команду відтермінувати спецоперацію щодо бойовиків ПВК “Вагнера” з 25 на 29 липня. 

“Позавчора з трибуни ВР я пообіцяв, що ми покажемо неспростовні докази того, що спецоперація по вивезенню “вагнерівців” в Україну таки реально планувалося українськими спецслужбами, але, на жаль, в останню мить була перенесена, а потім злита російським спецслужбам”, – наголосив нардеп. 

Зазначимо, що представники партії “ЄС” під час години запитань уряду продемонстрували процесуальні документи, підписані слідчими СБУ про те, як проводилась спецоперація з передати 32 бойовиків ПВК “Вагнера”. 

“Хто той козачок-Єрмачок, який цю інформацію здав – ми не знаємо. В нас можуть бути певні здогадки, але тут мають працювати вже спецслужби. По наших даних, якраз керівник головного управління розвідки Бурба вимагав розслідувань, за що був терміново звільнений 5 серпня, після провалу цієї операції й замінений на іншого, більш слухняного”, – наголосив Гончаренко. 

Також нардеп додав, що Василь Бурба є неоціненним свідком, який може сказати, хто дав команду відтермінувати операцію з 25 на 29 липня. 

Як НАШ повідомляв раніше, Служба безпеки України спростувала заяву ФСБ Росії про ніби-то зрив операції спецслужби.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *