Із затонулого танкера Delfi знову стався витік нафтопродуктів

В Одеській області з затонулого танкера Delfi, який раніше зуміли підняти на кіль для подальшого буксирування, знову стався витік нафтопродуктів.

Про це повідомив глава Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

Зазначається, що вчора, 3 вересня, фахівці ДЕІ одеської області, обстежуючи акваторію біля затонулого судна, помітили плями і сіру плівку сріблястого кольору, площа якої становила 70 квадратних метрів.

Лабораторні дослідження показали перевищення у воді нормованих значень гранично допустимих концентрацій в 5,8 рази. Показник склав 0,29 мг/дм³, що зазначено у відповідному протоколі вимірювань показників складу та властивостей вод.

За словами Мальованого, витік нафтопродуктів стався через те, що з судном продовжують проводити роботи по його підняттю і стабілізації.

“Держекоінспекція зможе розрахувати збитки за шкоду навколишньому середовищу тільки після того, як танкер Delfi остаточно приберуть з акваторії Чорного моря”, – йдеться в повідомленні.

Як НАШ повідомляв раніше, суд в Одеській області розглянув позов Адміністрації морських портів України по власнику затонулого танкера Delfi і наклав арешт на судно компанії Mister Drake PC в якості забезпечення позовних вимог.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *