Кабмін ухвалив постанову щодо доплати медикам у вересні, – Степанов

Кабінет міністрів затвердив механізм доплат до заробітних плат медичним працівникам. За словами голови Міністра охорони здоров’я Максима Степанова, медики отримають виплати вже до кінця вересня.

Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні уряду 7 вересня, розповів Степанов під час брифінгу.

Міністр заявив, що на підвищення зарплат медикам Кабмін виділить 5,9 млрд грн.

“Треба було прийняти рішення, яким наші лікарі будуть отримувати ці доплати. Сьогодні на засіданні Кабінету міністрів таке рішення було прийнято. Відразу після публікації наші лікарні зможуть укласти угоди і до кінця вересня почати отримувати ці кошти”, – зазначив Степанов.

У той же час, лікар-інфекціоніст Віктор Петров в ефірі НАШого телеканалу розповів, що з початку пандемії доплат лікарям не було взагалі.

“Однак, у тих закладах, які віднесені до COVID лікарень, доплата йде виключно за ті години, які лікар проводить з пацієнтом: за період обходу, коли людина перебуває у безпосередньому контакті. З добового чергування це може бути 4-6 годин. Це 5000-7000 гривень може бути доплата”, – розповів Петров.

Варто додати, що 15 липня уряд виділив 7,4 млрд грн з Фонду боротьби з коронавірусом Covid-19 на підвищення зарплат медичним працівникам.

Як повідомляв НАШ раніше, Шмигаль заявив, що у бюджет на 2021 рік закладено 159 млрд гривень на підвищення зарплат.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *