НАБУ і САП повідомили про підозру екс-керівнику аеропорта “Бориспіль”

Прокурори САП разом з детективами НАБУ повідомили про підозру колишньому керівнику Міжнародного аеропорту “Бориспіль” і начальнику служби орендних відносин щодо зловживання службовим становищем, що призвели до збитків у розмірі 16,5 млн грн.

Про це повідомили в прес-службі НАБУ.

Зазначається, що протягом 2014-2019 років на підставі укладених договорів попередньої оренди неправомірно передавали приміщення суб’єктам підприємницької діяльності за заниженою вартістю.

За двома незаконними договорами розмір заподіяного ДП “МА “Бориспіль” збитку перевищує 16,5 млн грн. Оскільки майно належить Міністерству інфраструктури, передавати його в оренду має право тільки Фонд державного майна України згідно з відповідною конкурсною процедурою.

За даними слідства, посадові особи держпідприємства припинили укладення попередніх незаконних договорів в інтересах представників суб’єктів підприємницької діяльності тільки після отримання в 2019 році рекомендацій Нацбюро про усунення причин і умов, що сприяють вчиненню кримінального злочину.

Розслідування зазначених фактів здійснюється з червня 2019 року. НАБУ і САП продовжують розслідування інших епізодів.

Як НАШ повідомляв раніше, авіакомпанія МАУ скасувала низку рейсів через те, що Європейський союз продовжив заборону на вільний перетин кордону Шенгенської зони ще на два тижні для третіх країн, в тому числі для України.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *