Відбувся Фінал Open Ladies Golf Tour у гольф клубі Гольфстрім

“Жінка та гольф” – за 5 років існування Відкритих жіночих турнірів ці два поняття стали нероздільними. 2020 рік став роком стрімкого розвитку жіночого гольфу в Україні та встановлення численних рекордів. На сьогодні, у вітчизняному гольфі 30% – жінки. 

“Всеукраїнська Федерація гольфу активно розвиває гольф в різних напрямках: професійний, дитячий, інклюзивний, юніорський та окремим фокусом нашої діяльності є жіночий гольф. Цього року було введено ряд ініціатив та програм, що сприяли стрімкому зростанню гольфістів в Україні, серед яких великий відсоток – жінки. Для нас орієнтиром досягнень є кількість спортсменок та їх результати”, – говорить Віталій Хомутиннік, Президент Всеукраїнської Федерації гольфу.

 До жіночих турнірів охоче долучаються чоловіки та грають в окремому заліку, не виключенням став і Фінал Open Ladies Golf Tour. Вже вкотре турнір збирає рекордну кількість гольфисток в одному раунді. Для 10 учасниць ці змагання стали дебютними.

“Тут кожен знаходить своє. Хтось змагається за призи та перемогу, хтось отримує задоволення від улюбленої гри, а хтось грає перший в житті турнір. Завдяки таким заходам та ряду інших ініціатив ми популяризуємо жіночий гольф, руйнуємо стереотипи про недоступність цього виду спорту та залучаємо нових гравчинь”,  – коментує Олена Рудік, Член правління Федерації та Директор жіночих гольф турнірів Open Ladies Golf Tour.

З кожним роком учасниці грають краще, а новачки мають змогу долучитися до світу гольфу прямо під час змагань. В рамках кожного турніру проходить Школа гольфу, де під керівництвом тренерів, жінки вчаться азам гри. Всі, хто продовжує займатися, отримують безкоштовну акредитацію від Всеукраїнської Федерації гольфу.

За результатами змагань, перемогу у річному заліку завоювала Марина Дяченко, друге місце здобула Олена Мовчан, а третє місце зайняла Вероніка Растворцева. За словами учасниць турніру, гольф – це спорт, що єднає, допомагає жити, не втрачаючи фокус на головному, та дає можливість завжди почуватися частиною природи. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *