В Україні минув тиждень навчання в умовах пандемії: чи дотримуються школи карантинних заходів

НАШ кореспондент Маріам Сатуєва прибула до Харківського ліцею, який знаходиться в “помаранчевій зоні”, з перевіркою, чи дотримується навчальний заклад карантинних заходів. 

Вже минув тиждень навчання в умовах пандемії. Вимоги МОЗ із запобігання коронавірусу майже однакові. Перш за все, адміністрація школи повинна закупити необхідне обладнання та засоби, такі як: дезінфектори, санітайзери, маски та респіратори для працівників цього закладу. 

У школі діти повинні дотримуватись маршрутизованого руху коридорами школи. Також повинні бути розмітки соціальної дистанції на підлозі, зонування приміщення для різних вікових категорій. 

Зазначимо, що на вхідних дверцятах до школи висить надпис, що без маски вхід до школи заборонений. На вході школярів зустрічає чергова, яка робить температурний скринінг. 

Заступник директора з навчально-виховного процесу Наталя Павлівна провела екскурсію школою та розповіла, чи стало вчителям складніше працювати. 

“Сказати, що напруга – ні, але відповідальність за дітей все ж таки веде вчитель, тому саме більш такої відповідальності лягло на плечі вчителя. Кожного ранку потрібно опитати дитину про її самопочуття”, – поінформувала Наталя Павлівна. 

Також у ліцеї з’явився ізолятор. Раніше це було приміщення для щеплень, але в умовах пандемії керівництво навчального закладу прийняло рішення переробити його на ізолятор. 

За словами заступника директора, вимоги щодо дотримання карантинних заходів до дітей початкової школи слабіші за середню та старшу школу. 

“Вони спілкуються, продовжують між собою сперечатися, гратися, але наліпки ми зробили для того, щоб виокремити один клас від іншого. Звичайно, діти цього не завжди дотримуються, але черговий вчитель намагається слідкувати. Також, щоб зменшити контакти між дітьми, вчителя дітей частіше виводять на подвір’я. Якомога частіше намагаємося провітрювати кабінети й коридори”, – наголосила працівниця школи. 

Як НАШ повідомляв раніше, в Україні місто Київ і ще 17 областей не відповідають вимогам Міністерства охорони здоров’я для послаблення карантину.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *