В Україні 40% учнів незадоволені дистанційним навчанням

Політики обіцяють громадянам України все, і НАШа Олена Мороз розповіла, де в їх словах майстерна їх маніпуляція, а де щира правда.

Першого вересня українські школярі повернулися за парти. Однак кожні два тижні МОЗ розглядатиме зони карантину. По суті, школи будуть відкриватися і закриватися як мінімум до кінця жовтня, поки Кабмін не прийме рішення про скасування або продовження адаптивного карантину.

У багатьох школах батьки просять переводити своїх дітей на дистанційне навчання добровільно. Але що про нього відомо? Згідно з опитуваннями, 40% незадоволені дистанційним навчанням. Основна скарга – низька фіктивність.

На сайті ОП зареєстрували електронну петицію з вимогою дистанційне навчання в країні заборонити.

Також виникли скандали на тлі Всеукраїнської школи онлайн через помилки віртуальних педагогів. Але що за минулі півроку зробив Кабмін, щоб в новому навчальному році виправити недоліки – невідомо.

А причина того – місцеві вибори. Все небажане, що знижує рейтинг, зараз краще винести за дужки. У комунікації цей прийом називається кадрування – процес виборчого контролю над режимом інформаційних потоків.

Якщо проблема не обговорюється, значить, її немає. Школярі все одно не голосують, а батьківські претензії – до вчителів.

Як НАШ повідомляв раніше, НАШ кореспондент прибула в Харківський ліцей, який знаходиться в “помаранчевій зоні”, з перевіркою, чи дотримується навчальний заклад карантинні заходи.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *