Колеснікову затримали на українсько-білоруському кордоні – ДПК

Член Координаційної ради Марія Колеснікова було затримано на кордоні між Україною і Білоруссю, Антон Родненков і Іван Кравцов перебувають на території України.

Про це заявив офіційний представник Держприкордонкомітету Білорусі Антон Бичковський.

Зазначається, що всі три людини – Колеснікова, Родненков і Кравцов – в установленому порядку проходили прикордонний контроль.

“У нас там особливості проходження держкордону: між пунктами пропуску, нашим і суміжних, взагалі 13 кілометрів, а від нашого пункту пропуску до державного кордону (України – ред.) цілих 6 кілометрів, в тому числі там ще є населений пункт Олександрівка. У зв’язку з цим у нас в зазначеному районі між самим пунктом пропуску, де відбувається оформлення, і лінією держкордону, виставлені додаткові прикордонні наряди “, – поінформував Бичковський.

За його словами, після оформлення транспортного засобу, Родненков, Колеснікова і Кравцов рухалися в напрямку держкордону від пункту пропуску.

“Побачивши військовослужбовця органів прикордонної служби, авто різко прискорилося, створило загрозу життю військового. І транспортний засіб покинув територію Білорусі. При цьому Колеснікова виявилася поза транспортним засобом, мабуть, її випхали, принаймні, так це зараз представляється, наскільки можу судити я”, – розповів він.

Після Колеснікову було затримано, Родненков і Кравцов виявилися на території України. На даний момент ведеться розгляд.

Крім цього, українські прикордонники запевняють, що в один з українських пунктів пропуску в межах Київської області на в’їзд в Україну прибули двоє громадян з Білорусі: Родненков і Кравцов, Колеснікової з ними не було.

Нагадаємо, що в Мінську 7 вересня Марію Колесникову, ймовірно, викрали в центрі міста.

Як НАШ повідомляв раніше, президента Білорусі Олександра Лукашенка внесли в базу “Миротворець”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *