У Києві під ОП переселенці з Донбасу і Криму вимагають надати їм житло

У Києві під Офісом Президента переселенці з Донбасу та Криму вийшли на мітинг з вимогою надати їм житло. 

Деталі дізнавалася НАШа кореспондентка Анна Осипенко. 

Зазначається, що на мітинг вийшли як дорослі, так і діти. Мітингувальники вимагають від уряду забезпечити їх житлом. 

“Ми вимагаємо не тільки від уряду, але й від Адміністрації Президента, по-перше, звернути увагу на житлові проблеми внутрішнього переміщення осіб, які не вирішуються більше ніж шість років. По-друге, основна наша вимога – реальне все існуюче фінансування житлових програм у 2020 році. Це фінансування було частково передбачене. Але через так званого “ковідного фонду” це фінансування було перерозподілене на інші видатки”, – поінформував організатор мітингу Олег Батюк. 

За словами організатора, раніше проходила акція “напиши листа в Адміністрацію Президента” з вимогами, з якими сьогодні прийшли мітингувальники. 

“Такі листи були надіслані з різних куточків України. Можливо, це були сотні або тисячі листів. Люди викладували у соцмережі ці листи з вимогою фінансування або прийняття на прийом, щоб нас заслухати. Відповіді були переадресовані у відповідні профільні міністерства. Але через коронавірус прийом вони не ведуть”, – підкреслив Батюк. 

Як НАШ повідомляв раніше, політолог-міжнародник Андрій Бузаров вважає, що якщо відбудеться референдум про особливий статус Донбасу, то не всі жителі України зможуть взяти в ньому участь.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *