Лукашенко пояснив, чому з’явився біля своєї резиденції з автоматом в руках

Президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів, що взяв до рук автомат лише задля того, щоб показати демонстрантам, що він не збирається тікати від протестувальників.

Про це він розповів в інтерв’ю журналістам російських ЗМІ 8 серпня.

“Моя поява з автоматом означало тільки одне – я нікуди не втік і готовий захищати мою країну до кінця”, – заявив Лукашенко.

Він також розповів, що йому “по-людськи дуже прикро” через протести у країні. За його словами, це відбувається через те, що учасники акцій протестів не знають або не пам’ятають, якою країна була 20 років тому.

Йдеться про інцидент 23 серпня, коли демонстранти впритул підійшли до його резиденції, а він зі своїм 15-річним сином Миколою у військовій формі на вертольоті пролетіли над Мінськом. Після цього його прес-секретар Наталія Ейсмонт заявила, що протестуючі в Мінську спробували піти на штурм Палацу незалежності, де в той момент перебував президент. Однак місцеві ЗМІ опублікували відео, зняте з коптера, на якому чітко видно, що багатотисячна колона демонстрантів зупинилася на солідному відстані від оточення, виставленого навколо резиденції.

Як повідомляв НАШ раніше, у МВС ініціювали збільшення штрафів за перевищення швидкості і встановлення нових камер.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *