Батько Колесникової розповів про місцезнаходження доньки

Член Координаційної ради Марія Колеснікова заарештована, вона знаходиться в СІЗО №1 на Володарського, що в столиці Білорусі.

Про це повідомив її батько Олександр Колесніков, передає опозиційне видання TUT.BY.

“Керівник слідчої групи головного слідчого управління СК Василюк подзвонив мені і повідомив, що вона арештована. Запропонував привезти передачу”, – розповів Колесніков.

Також деякі місцеві ЗМІ повідомляють, що у її квартирі був проведений обшук. Силовики взяли з собою коробки, один з силовиків тримав щось на зразок сумки для ноутбука.

Нагадаємо, Марію Колесникову, Антона Родненкова і Івана Кравцова намагалися вивезти з країни. Однак жінка умисне унеможливила свій виїзд за кордон. Цю інформацію 8 вересня підтвердив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко: “Це було насильницьке видворення з рідної країни. Марію Колесникову не вдалося видворити з Білорусі через те, що ця смілива жінка зробила дії по унеможливленню її переміщення через кордон”.

Двоє інших члена президії вийшли на зв’язок, вони знаходяться в Києві.

Як повідомляв НАШ раніше, політолог-міжнародник Андрій Бузаров вважає, що зустріч радників “нормандської четвірки” знаходиться під питанням.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *