Підйом затонулого танкера Delfi знову відклали: причини

В Одеській області знову відклали підйом затонулого танкера Delfi. Причиною називають несприятливі погодні умови. 

Деталі дізнавалася НАШа кореспондентка Наталя Браславська. 

Сьогодні, 9 вересня, планувалося, що судно будуть відтягувати від берега. Про початок фінального етапу евакуації Delfi оголосили у неділю, 6 вересня, в Міністерстві інфраструктури. 

Але після того, як затонуле судно трохи було припідняте з ґрунту, до якого його притопило, поки виконувались підготовчі роботи, було виявлено нову пробоїну. 

“Зараз відбувається процес відкачки води й проводяться першочергові роботи для того, щоб залатати ті пробоїни. Це робиться для того, щоб надати йому плавучості та найближчим часом закріпити до деталі, яка буде закріплена до плавучого крана”, – поінформував голова одеської ОДА Максим Куций. 

Протягом трьох днів проводилися підготовчі роботи: спилювали рештки судна для того, щоб він став легше. Також паралельно відкачували воду з відсіків та обробляли акваторію навколо Delfi спеціальним сорбентом, який нейтралізує дію нафтопродуктів. 

Крім цього, в ЗМІ повідомляють, що підняття судна було відкладено через несприятливі погодні умови. 

Як НАШ повідомляв раніше, в Одеській області з затонулого танкера Delfi, який раніше зуміли підняти на кіль для подальшого буксирування, знову стався витік нафтопродуктів.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *