Кравчук і Кулеба вибрали стратегію затягування часу – політолог

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, перший президент України Леонід Кравчук та інші дипломати вибрали стратегію затягування часу.

Таку думку висловив політолог і експерт українського інституту політики Данило Богатирьов на телеканалі НАШ. 

“Вся ця історія не про конкретну позиції, не про конкретну інспекцію або її відсутність. Ми повинні розуміти, що через півтора місяці в Україні місцеві вибори. І сьогодні українська влада вважає основною своєю заслугою і транслює цю думку в маси, що перемир’я (на Донбасі – ред.) діє у нас 40 днів”, – зазначив він.

За словами політолога, це дійсно є заслугою, і в цій ситуації українська влада стає вразливою до шантажу відновленням вогню на лініях зіткнення.

“Я категорично не згоден з тим, що вона (українська сторона – ред.) попускає якісь інспекції або йде на співпрацю з противниками. З моєї точки зору, Кравчук, Кулеба та інші наші дипломати просто заговорюють цю проблему і тягнуть час”, – підкреслив Богатирьов.

Як НАШ повідомляв раніше, поблизу населеного пункту Шуми Донецької області, де повинна була пройти зустріч представників СЦКК і ОБСЄ, противник відкрив вогонь зі стрілецької зброї по українських позиціях.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *