Тих, хто креслить “червоні лінії”, потрібно піддавати мобілізації і відправляти на фронт – Мураєв

Лідер партії “НАШІ” Євген Мураєв прокоментував порушення перемир’я на Донбасі. Він зазначив, що всіх, хто буде креслити “червоні лінії”, потрібно максимально піддавати мобілізації і відправляти на фронт.

Про це він заявив в ефірі на телеканалі НАШ.

“Я думаю, поки Зеленський і Єрмак не зрозуміють, навіщо вони носять штани, в країні порядку не буде. У нас явно недопрацьовує військкомат. Всі, хто прийдуть і будуть креслити “червоні лінії” або іншого кольору лінії, їх потрібно максимально піддавати мобілізації і відправляти на фронт. Тому що воювати на диванах і в студяіх на телеканалах дуже легко, забезпечуючи бізнес своїм кінцевим бенефіціарам. В даному випадку маємо, швидше за все, “Європейську солідарність”, – зазначив Мураєв.

Політик додав, що потрібно ухвалити кадрові рішення щодо голови СБУ Івана Баканова.

“Куди дивиться наше СБУ – незрозуміло. Ми в першу чергу зацікавлені в мирному врегулюванні. Режим “тиші” – це перший пункт Мінських угод, це перший крок. Він абсолютно нічого не гарантує і не визначає, але він вибиває грунт з-під ніг представників “партії війни”, які говорять, що інші пункти виконувати не можна, оскільки немає режиму “тиші”, – підкреслив він.

Як НАШ повідомляв раніше, інспекція українських позицій за участю представників ОРДЛО в районі Шумов Донецької області не відбудеться. Противник змінив свою позицію щодо домовленостей.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *