Україну поділили на нові карантинні зони: список міст

Сьогодні, 10 вересня, в Україні оновили карантинні зони. Відповідне рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нове епідемічне зонування почне діяти з півночі 14 вересня.

“Червона зона”

У цій зоні залишаються Івано-Франківськ, Тернопіль та Чернівці. Забороняється робота громадського транспорту; відвідування шкіл, університетів; діяльності ТРЦ, кафе і ресторанів.

“Помаранчева зона”

До “помаранчевої зони” увійшли Київ, Вінниця, Харків, Суми, Хмельницький, Ужгород і Львів. Забороняється: робота хостелів, турбаз і т.п. (крім готелів); розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планових госпіталізацій в лікарні; спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; прийняття нових змін до дитячих таборів; обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 кв. м і не більше 100 чоловік.

“Жовта зона”

Забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають “кризові” послуги.

“Зелена зона”

Обов’язковою залишається наявність маски або респіратора під час перебування в приміщенні; дотримання дистанції під час проведення масових заходів (1 людина на 5 кв. м); дотримання дистанції під час проведення заходів в установах культури (заповненість 50% місць); перевезення людей в громадському транспорті в межах кількості сидячих місць. Ці обмеження діють і в інших зонах.

Як раніше повідомляв НАШ, кількість хворих на COVID-19 в Україні наблизилась до 150 000.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *