Ляшко: Ніколи в житті мені не буде соромно за введений карантин

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що завдяки запровадженому жорсткому карантину вдалося врятувати багато життів.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Ніколи в житті мені не буде соромно за те, що ми в березні ввели карантинні обмеження. Ми врятували життя сотням, десяткам, можливо, тисячам людей. Сьогодні система охорони здоров’я зовсім не така, як була в березні. Вона готова надавати медичну допомогу всім, хто її вимагає”, – підкреслив він.

За його словами, коли в Європі була велика кількість хворих Covid-19, то в Україні були лише поодинокі випадки інфікування.

Санлікар зазначив, що в Україні наразі можуть надати допомогу всім зараженим коронавірусом.

“Березень, квітень – ми бачимо по країні поодинокі випадки, бачимо Західну Європу з колапсом системи охорони здоров’я. Їх системам охорони здоров’я нікуди привозити і госпіталізувати людей, вірус новий, невідомо, як він себе поведе, всі країни застосовують безпрецедентні заходи”, – додав Ляшко.

Нагадаємо, станом на ранок, 11 вересня, в Україні 148 756 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 076 летальних, 67 005 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 3 144 нові випадки. Загалом проведено 1 806 428 тестування методом ПЛР. Усього за добу одужало 1 128 пацієнтів.

Як повідомляв НАШ раніше, Україну знову поділили на карантинні зони.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *