ВАКС обрав запобіжний захід президенту МАУ Дихне у вигляді 5,2 млн грн

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід президенту МАУ, екс-керівнику державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” Євгенію Дихне у вигляді 5,25 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

Підозрюваний зобов’язаний не пізніше п’яти днів внести кошти на відповідний рахунок або забезпечити їх внесення заставодавцем та надати документ, що це підтверджує, слідчому, прокурору і суду.

Прокурор наполягав на застосуванні до екс-керівника “Борисполя” запобіжного заходу у вигляді застави в розмірі майже 15 млн грн.

“Він має прибувати за першою вимогою до детективів НАБУ, прокурорів САП; не відлучатися з м. Києва та Київської області без дозволу детективів, прокурорів або суду; повідомляти детективу, прокурору про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками; здати на зберігання до Державної міграційної служби України всі свої паспорти для виїзду за кордон та всі інші документи, що дають право на виїзд з України. Термін дії обов’язків – до 11 листопада 2020 року”, – йдеться в повідомленні.

Дихне оголосили підозру у зловживанні службовим становищем, що завдало понад 16,5 мільйона гривень збитків підприємству.

Довідка.

Євген Дихне виконував обов’язки гендиректора “Міжнародного аеропорту “Бориспіль у 2014-2017 роках. У 2015 році Мінфін відзначило, що під його керівництвом держпідприємство завершило рік з рекордним прибутком. Став президентом МАУ у вересні 2019 року.

Як повідомляв НАШ раніше, Юлія Тимошенко вилікувалася від коронавірусу.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *