Кличко: У столичних лікарнях вистачає місць для пацієнтів з Covid-19

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що у столиці сьогодні вистачає ліжок і палат в медустановах для прийому хворих на коронавірусну інфекцію.

“Сьогодні в інфекційних відділеннях, в боксах, де лежать хворі на Covid-19, – по дві-три людини. У Києві поки вистачає палат для прийому хворих на коронавірус. Всього в 18-ти медичних закладах столиці, підготовлених для прийому хворих Covid-19, – більше 2000 ліжок. Всі вони – в ізольованих відділеннях. У кожній палаті є система подачі кисню. І кожна палата – також ізольована. Апаратів ШВЛ в лікарнях сьогодні – понад 400”, – зазначив Кличко під час онлайн прес-конференції.

Також він повідомив, що лікарям вистачає медикаментів та засобів індивідуального захисту, які закуповує місто. Ситуація із захворюваністю поки контрольована.

“Ситуація контрольована, поки не сталося інфекційного вибуху. Як це було в інших країнах. Якщо продовжиться така динаміка захворюваності, якщо люди і далі будуть ігнорувати свою безпеку, ситуація може різко змінитися”, – додав Кличко.

Нагадаємо, що вчора стало відомо, що Україна веде переговори з Німеччиною про забезпечення вакциною від коронавірусу.

Як раніше повідомляв НАШ, Юлія Тимошенко вилікувалася від коронавірусу.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *