МОЗ дозволило проведення міжнародних матчів з уболівальниками в “зеленій” і “жовтій” зонах

Міністерство охорони здоров’я дозволило проведення міжнародних клубних матчів та поєдинків національних збірних з уболівальниками в “зеленій” та “жовтій” зонах карантину. 

Про це повідомили в УАФ. 

Зазначається, що при проведенні матчів у регіонах із “зеленим” або “жовтим” рівнем епідемічної небезпеки, повинно бути забезпечено дотримання вимог щодо перебування 1 особи на 5 квадратних метрів площі будівлі або території та фізичного дистанціювання між глядачами.

Зокрема, мачті, де встановлено “помаранчевий” та “червоний” рівні небезпеки, повинні відбуватися за участі не більш як 220 осіб та не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі будівлі або території, де проводиться захід.

Також МОЗ погодив залучення глядачів на футбольні матчі між професіональними футбольними клубами (в тому числі на міжнародні матчі) та національними збірними командами із дотриманням встановлених протиепідемічних заходів та обмежень.

Як НАШ повідомляв раніше, Міністерство охорони здоров’я посилить контроль Держспоживслужби за дотриманням протиепідемічних норм.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *