Малюська запропонував влаштувати довічно ув’язнених в call-центр

В Україні місця позбавлення волі негласно розділені на “червоні” колонії суворого режиму, де “гору бере” адміністрація, та “чорні”, де порядок тримає криміналітет. В першому надсурова дисципліна, в другому – процеси всереді неконтрольовані. 

Деталі про платні камери в тюрмах від міністра юстиції Дениса Малюськи розповіла НАШа Ольга Веремій. 

“Трава пофарбована у зелений, а сніг падає вертикально”, – так голова відомства описує класичний приклад червоної в’язниці – Харківське СІЗО. Камерам можуть позаздрити санаторії: зимовий сад із рибками, а свиням під час години сну вмикають класичну музику. 

На фоні такого ідеального порядку тортури щодо ув’язнених, але й чорний варіант, на думку Малюськи, поганий, тому має бути якийсь блідо-рожевий. За якими правилами працюватиме система у такому кольорі, міністр точно не описав. Мовляв, напрацювати зріст затриманих, а далі – як можна зменшити ріст рецидивів. 

І чи змінять зони свій окрас, поки говорити рано. Камери потроху наближаються до людського вигляду. Все завдяки новій послузі – платному ізолятору. Коштує сертифікат від 1000 до 12 000 гривень. 

Подейкують, до Мін’юсту складно додзвонитися – зависає лінія через нестачу людей. Так каже сам міністр, який пропонує влаштувати “довічників” у call-центр. Мовляв, це б було економічно вигідно, але тут, на його думку, заважають стереотипи. У мережі вже жваво обговорюють цю ініціативу, і з’являються меми. 

Вже не перший тиждень “живуть” плітки про запланований колообіг керівників. Мовляв, голова зовнішньої розвідки Кондратюк замінить на посаді Баканова, той Венедіктову, а вона, своєю чергою, Малюську. 

Як НАШ повідомляв раніше, міністр юстиції Денис Малюська пояснив, навіщо держава продає в’язниці та створює нові платні камери в СІЗО.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *