Богдан розповів деталі допиту у ДБР: Сподівалися, що я поїду за кордон. Відео

У Державному бюро розслідувань заявили, що колишній голова Офісу президента Андрій Богдан дізнався про можливі незаконні дії українських посадовців зі ЗМІ.

Про це повідомила прес-службі ДБР у Facebook.

“Слідчим Державного бюро розслідувань проведено допит як свідка громадянина Богдана А.Й. щодо відомих йому обставин можливих контактів українських посадовців з російськими органами влади, про які він повідомив у своєму інтерв’ю одному з українських видань”, – йдеться в повідомленні.

Метою допиту було з’ясування наявних у Богдана даних та підтвердження здійснення українськими посадовцями можливих протиправних дій на користь іншої держави.

Сам політик заявив, що його допитували в якості свідка стосовно його інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону. Конкретно це стосується справи “вагнерівців”.

“Допит був коротким. Слідство щодо (вагнерівців. – ред.) існує і чим воно закінчитися дуже цікаво. Все, що можу сказати, я рекомендував слідчим викликати на допит учасників відомого наради в Офісі Президента… Мені передали “привіт” з розрахунком, що я поїду за кордон – не дочекаєтесь! Я тут”, – зазначив екс-голова ОП.

Як повідомляв НАШ раніше, лабораторії Франції і Швеції підтвердили наявність “Новачка” у крові Навального.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *