Кінопродюсер, юрист і кум Тищенка: чим живе голова ОП Андрій Єрмак (відео)

Редакція телеканалу НАШ зібрала усі подробиці про голову Офісу президента Андрія Єрмака.

Після того, як з посади пішов Андрій Богдан, Єрмак обійняв відразу дві ключові для Зеленського позиції – керівник його офісу і головний переговорник з Москвою і Вашингтоном. Як сам відповідає Єрмак на запитання “хто він є?”:

“В першу чергу я професійний юрист. Юрист-міжнародник, який більше 20 років працював до останнього як юрист, але паралельно існувала продакшн-компанія, яка займалася кіно”.

Киянину Єрмаку 48 років, в 1995 році він отримав ступінь магістра з Міжнародного права і відомство про адвокатську діяльність. Згодом відкрив міжнародну юридичну компанію, а на початку 2000-х став членом Міжнародної організації юристів та асоціації правників України. З 2006-2014 роки допомагав нардепу-регіоналу Тадеєву. Водночас був довіреною особою кандидата на пост президента Арсенія Яценюка під час виборів у 2010 році.

Єрмак має частку в більш ніж 20-ти компаніях, різного роду бізнесу, юридичні послуги, охорона, фармацевтика, консалтинг і будівництво. Згідно з даними, з 2016 року, коли він почався займатися кінобізнесом, його продакшн на створення і просування стрічок отримав понад 50 мільйонів гривень з Держбюджету. Перший гучний дебют Єрмака-кінопродюсера відбувся три роки тому боксерською драмою “Правило бою”.

“Мені здалося, що зараз такі часи, коли українське кіно, кіноіндустрія відроджується, і я можу бути корисним і щось зробити для цього”, – розповів він.

У ЗМІ пишуть, в часи “регіоналів”, саме Єрмак був “смотрящим” за столичними МАФами. Восени, 2019 року “Київблагоустрій” отримав нового керівника — Олексія Кулебу. Його тоді називали другом помічника президента. Тож не виключено, перший тоді отримав посаду не без допомоги свого доброго товариша.

Нардеп Олександр Дубінський з цього приводу зазначав, що “саме завдяки домовленості з Єрмаком, Кличко досі керує Києвом”.

“Здається, я починаю розуміти, чому Кличко до цих пір залишається і мером, і головою КМДА. Кулеба — призначений на одну з самих хлібних посад в КМДА, слідкує за МАФовиками і тому подібним, – є близьким другом радника президента Андрія Єрмака”, – написав він у telegram.

Екс-керівника Офісу президента Андрія Богдана викликають на допити у ДБР, як свідка. У бюро зазначили, що приводом стали його висловлювання в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону. Зокрема, про ніби-то домовленості чинного керівника ОП з Росією, в яких нараховується 13 обіцянок Москви.

Єрмак прийшовши на Банкову поступово нарощував вплив і на внутрішню політику в країні. Влітку минулого року, коли партія “Слуга народу” набирала списки, Єрмак запропонував декількох людей до лав політичної сили. Серед них: Галина Третьякова, Андрій Костін, Андрій Задорожний. Найближчий же до голови ОП нардеп Микола Тищенко. За даними ЗМІ, це не просто товариш Єрмака, вони – куми.

Як повідомляв НАШ раніше, Тихановська звернулася до Путіна через його зустріч з Лукашенком.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *