Бузаров: Навколо “нормандської зустрічі” багато спекуляцій

Політолог-міжнародник Андрій Бузаров прокоментував зустріч радників лідерів “нормандської четвірки”, заявивши, що навколо неї дуже багато спекуляцій.

Зазначимо, що 11 вересня в Берліні відбулася зустріч радників лідерів “нормандської четвірки”, в ході якої обговорювався режим припинення вогню на Донбасі та обмін полоненими.

За словами політолога, радникам вдалося домовитися про обмін полоненими 100 на 100. Також політикам вдалося досягти безперешкодного доступу Червоного хреста по всій території Донбасу.

Крім цього, до кінця поточного року може відбутися зустріч глав “нормандської четвірки”.

На думку Бузарова, дана зустріч, швидше за все, не відбудеться, тому що домовленості, які були в 2019 році, щодо розведення військ, а також інтеграції формули Штайнмайера в українське законодавство поки що не виконані.

“Ми бачимо нагнітання ситуації з боку псевдоєвропейських політиків в Україні, псевдоєвропейських політичних структур, а також націонал-радикальних угруповань, в частині спекуляцій на тему Донбасу”, – сказав він.

Також політолог додав, що навколо “нормандської зустрічі” дуже багато спекуляцій.

Як НАШ повідомляв раніше, інспекція українських позицій за участю представників ОРДЛО в районі Шумов Донецької області не відбудеться. Противник змінив свою позицію щодо домовленостей.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *