Святкування Дня Одеси і Дніпра: поліція порушила кримінальне провадження проти організаторів

Правоохоронці порушили кримінальне провадження проти організаторів святкування Дня Одеси та Дніпра, де зібралися десятки тисяч людей без засобів індивідуального захисту та дотримання карантинних норм під час карантину в Україні. 

Про це йдеться на сайті голови держави. 

Зазначається, що представники правоохоронних органів через скупчення десятків тисяч людей без засобів індивідуального захисту та дотримання карантинних норм під час святкувань Дня Одеси та Дніпра порушили кримінальне провадження. 

“Організатори свят мають понести адмінпокарання у розмірі 170 тис. грн, а у разі, якщо епідеміологічне розслідування встановить причинно-наслідковий зв’язок між цими святкуваннями та збільшенням кількості хворих на коронавірусу інфекцією чи смертністю від цієї недуги, – буде відкрито кримінальне провадження”, – йдеться у повідомленні. 

Зокрема, за інформацією голови Нацполіції Ігоря Клименко, за останній тиждень було складено 1436 протоколів за порушення карантинних заходів. Для цього в Україні діють 200 рейдових груп.

Як НАШ повідомляв раніше, за минулу добу зафіксували ще 2 462 нових випадки інфікування Covid-19. Загалом в країні вже 156 797 з коронавірусом, з них 69 543 пацієнти одужали (+ 650), 3211 – померли (+33).

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *