Івченко звернувся до Гетманцева: Українці вимагають вашої відставки. Ви вийдете до них на протест?

Народний депутат від фракції “Слуга народа” Данило Гетманцев та нардеп від фракції “Батьківщина” Вадим Івченко посперечалися у прямому ефірі телеканалу НАШ через вимогу підприємців-активістів відправити Гетманцева у відставку з посади голови фінасового комітету Ради. 

“Завтра малий бізнес виходить з акцією протесту під Верховною Радою, а післязавтра вони йдуть під Офіс президента через ті закони, які ви проштовхнули і відмовляєтесь ставити на порядок денний комітету. Так ось завтра вас кличуть люди. Ви вийдете до людей, які прийдуть з вимогами? Одна з вимог – це відставка вас із посади голови фінансового комітету, оскільки зараз повністю відсутнє ваше спілкування з малим бізнесом”, – Івченко.

“Якби ви дійсно спілкувалися з бізнесом, на відміну від мене, ви б розуміли, що завтра виходить одна група підприємців, з якою ми знаходимось у нормальному контакті, а післязавтра інша група, яка займає деструктивну позицію. У нашому комітеті створена робоча група, яка включає в себе представників мільйонів наших співгромадян, які є споживачами та не можуть захистити свої права та отримують неякісні послуги”, – Гетманцев.

“Ви кажете, що ви з ними у діалозі, а вони виходять з такою вимогою (про відставку – ред.)”, – Івченко.

“Ну так підтримайте цю відставку. Внесіть відповідну постанову, ви вже досвідчений депутат. Ви знаєте, як відправити у відставку людину, яка протидіє “тіні”, – Гетманцев.

Детальніше у відео:

Як раніше повідомляв НАШ, Олена Мошенець та Олена Дяченко посперечалися через ситуацію з розстріляним автобусом в Харківській області.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *