Допити в ДБР і увага журналістів знову висунуть Андрія Богдана в політику – Дубінський

Народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський прокоментував допит колишнього глави Офісу Президента Андрія Богдана в ДБР, наголосивши, що сам допит і увага журналістів висунуть його знову в політику.

Про це політик заявив в ефірі НАШого телеканалу.

“Тут як з Петром Олексійовичем Порошенко. Коли він перший раз заходив на допит, він з машини боявся вийти, так був наляканий. І ні про який поход в політику не думав. Думав, як би бути живим”, – зазначив нардеп.

Дубінський додав, що Богдан нічого не боїться, однак виклики на допит в ДБР і увага журналістів висунуть його знову в політику.

Крім цього, Дубінський додав, що у виклику Андрія Богдана в ДБР немає жодного політичного підґрунтя, тому що той зробив досить резонансні заяви, що стосуються Нацбезпеки, проведення спецоперацій й іншого.

“Абсолютно справедливо і правильно, коли колишній PEP, фактично діючий чиновник з недавнім минулим, з топового рангу робить такі заяви, що він повинен відправиться на допит”, – підкреслив він.

Як НАШ повідомляв раніше, в Державному бюро розслідувань заявили, що колишній глава Офісу президента Андрій Богдан дізнався про можливі незаконні дії українських чиновників зі ЗМІ.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *