Фейкові показники: Дубінський розкритикував проект бюджету-2021

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Дубінський в ефірі НАШого телеканалу заявив, що проект Державного бюджету на 2021 рік є фейковим і пояснив чому.

“Бюджет ми побачили тільки вчора, його ніхто не обговорював ні з комітетом, ні з парламентом, ні з депутатами. Ніяких пропозицій ніхто ні в кого не питав. Вірогідність макроекономічних прогнозів ніхто не оцінював. Для мене абсолютно смішно на фоні падіння економіки, експорту та імпорту, низького врожаю, зростаючого курсу валюти спостерігати переможної реляції 4,6% при рості ВВП в наступному році. За рахунок чого? Ринок землі не відкривається, навряд чи ми знайдемо корисні копалини в наступному році, щоб та база порівняння дозволяла таких ріст. Фейковий бюджет з фейковими показниками”, – пояснив нардеп.

За його словами, це потрібно, щоб виправдати ніби-то аферу міністра фінансів Сергія Марченка з варантами Яреська. На думку Дубінського, вони викупили частину боргу реструктуризованого України, поміняли папери з твердою прибутковістю.

Як повідомляв НАШ раніше, рятувальники оприлюднили відео з місця вибуху газопроводу у Чабанах.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *