Верещук про Держбюджет-2021: 5% від загальної суми має бути віддано на охорону здоров’я

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук розкритикувала Державний бюджет України на 2021 рік, заявивши, що 5% від загальної суми бюджету має бути віддано на охорону здоров’я. 

Трансляцію вів телеканал НАШ. 

“Є закон, як на мене, він має бути виконаний хоча б один раз, бо ми зараз говоримо про те, що він не виконувався минулі роки, але ми обіцяли, що він буде інші, і треба до цього прагнути. Ми говоримо про охорону здоров’я. 5% від загальної суми бюджету має бути віддано на охорону здоров’я. Ми так довго і часто критикуємо реформу, ми говоримо про те, що вона не працює”, – наголосила політик. 

Верещук додала, що боротьба з Covid-19 потребує додаткових інструментів, в тому числі реформи охорони здоров’я. 

“Ми не маємо 5%. Що далі? Я розумію, що ми заклали підняття заробітної плати. Але ми не можемо шукати в кишенях українців, збільшуючи податкову базу, навантаження на бізнес, збільшуючи тиск через податки. Ті гроші та надходження ми маємо шукати в резервах. Резерви – це митниця. Ми вкотре вимагаємо від Мінекономіки показати, чому ми не маємо надходжень від митниці”, – підкреслила Ірина. 

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Дубінський заявив, що проект Державного бюджету на 2021 рік є фейковим і пояснив чому.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *