Новинський: У Білорусі ВВП в два рази більший за український, а ми вчимо їх жити

Народний депутат від “Опозиційного блоку” Вадим Новинський заявив, що президент Білорусі Олександр Лукашенко на протязі останніх шести років допомагав Україні та простягав руку допомоги як економічну, так і політичну.

Трансляцію вів телеканал НАШ.

“Я голосував проти цієї постанови. Ми не знаємо всієї повноти інформації того, що відбувається зараз в Білорусі. Ми тільки чуємо від опозиції і приймаємо їх оцінки як за правду, але ми знаємо, що показує ситуацію в Білорусі в спотвореному вигляді”, – зазначив політик.

Новинський акцентував, що Лукашенко протягом останніх шести років допомагав Україні та простягав руку допомоги як економічну, так і політичну.

“За те, що він (Лукашенко – ред.) робив останнім часом по відношенню до України, це було верх лицемірства. Я вважаю, що не потрібно було приймати цієї постанови. Нас ніхто не змушував, можна було просто поки помовчати і дочекатися, коли там закінчаться всі події. Лукашенко вибори виграв, і виграв з перевагою. І подивіться на цю опозицію. Що там, є якісь лідери або якась опозиція? Там їх просто не існує”, – додав нардеп.

Політик додав, що ті, хто “розгойдує” ситуацію в Білорусі, забули уроки Майдану, з яких Україна досі не може повністю вийти.

“Падіння ВВП в два рази. Щоб повернутися до рівня економіки 2013 року, нам необхідно ще років 30, розвиваючись таким чином, яким ми зараз розвиваємося”, – підкреслив Новинський.

Крім цього, народний депутат додав, що у Білорусі ВВП в два рази більше, ніж у України.

Як НАШ повідомляв раніше, Верховна Рада прийняла постанову №3053 про ситуацію в Білорусі, в якій підтримала оцінку Євросоюзу про те, що президентські вибори не були демократичними.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *