Разумков про санкції для Білорусі: Впевнений, що це не вплине на стосунки між народами

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков прокоментував події у Білорусі. За його словами, владі Білорусі потрібно знайти консенсус із народом.

Також він прокоментував постанову Верховної Ради про те, що український парламент підтримує санкції Євросоюзу щодо Білорусі та не визнає вибори у сусідській країні. 

Про це йшла мова в ефірі програми “Максимум” на телеканалі НАШ.

“Будь-яка фальсифікація на виборах – це погано. Той, хто це робить, повинен нести відповідальність. Білоруси для нас багато років були близьким народом. Білорусь багато нам допомагала. Я впевнений, що на стосунки із державою та народом це не вплине. Я дуже сподіваюсь, що вони зможуть вийти із цієї непростої ситуації. Якщо ми говоримо про Білорусь у геополітичному плані, то вона нам допомагала у рамках Мінських перемовин. Я впевнений, що це не вплине на міждержавні відносини та стосунки між людьми”, – сказав Разумков.

Як раніше повідомляв НАШ, глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія повідомив, що 40% рішень у Верховній Раді були прийняті виключно голосами депутатів з монобільшості.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *