Кравчук: По закону Степанов може бути кандидатом на місцеві вибори

Народний депутат України, фракція “Слуга Народу” Євгенія Кравчук в ефірі НАШого телеканалу заявила, що голова Міністрства охорони здоров’я Макисм Степанов по закону може бути кандидатом на місцеві вибори в Одеській області.

Темою розмови було те, що депутат Соломія Бобровська від фракції “Голос” написала, що голова МОЗ Максим Степанов очолив виборчий список “Слуги народу” до Одеської ОДА.

“Я не можу ні підтвердили, ні спростувати, бо не було обласної конференції. Коли президент був в Одесі і презентували команду, то про пана Степанова ніхто не оголошував. Але протягом цього тижня період обласних конференцій. Центральний штаб нікого не висуває, висувають обласні конференції. У нього (Степанова, – ред.) дуже хороша впізнаваність по Одещині. Законом це не заборонено, але він як чиновник на час виборчої кампанії змушений буде піти у відпустку”, – заявила нардеп.

За її словами, міністр охорони здоров’я не може піти у відпустку у час пандемії коронавірусу.

Зазначимо, голова МОЗ Максим Степанов протягом 2008-2010 років обіймав посаду першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації, а з 2017 по 2019 рік був головою Одеської ОДА.

Як повідомляв НАШ раніше, у Києві мотоцикл збив пішохода, троє загиблих.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *