Ельвіра Мірсалімова: “Лукашенко нелегітимний Президент України” – не випадкова обмовка

Заступник голови білоруської партії “РПТС” Ельвіра Мірсалімова прокоментувала санкції проти Білорусі, мирні акції протесту і дії влади проти народу.

Про це вона розповіла в ефірі на телеканалі НАШ.

“На жаль, протести зараз носять затяжний характер. Мабуть, зацікавленій стороні вигідно вести ці протести якомога довше, щоб перекинути ситуацію на осінній період, коли додасться й економічна криза, й фінансова світова криза, й наслідки пандемії, наслідки антиросійської риторики, яка звучала з вуст глави держави”, – зазначила політик.

Мірсалімова акцентувала, що до сих пір ніхто з влади не вийшов на діалог.

“Владою не було зроблено жодного кроку для виходу з кризи. Хоча пропонувалася всяка всячина, в тому числі і наша партія запропонувала нейтральну площадку для ведення діалогу влади з незадоволеною частиною суспільства. Нам сказали, що учасники переговорів не потрібні”, – поінформувала Ельвіра.

Крім цього, вона додала, що обмовка глави європейської дипломатії Жозепа Борреля, який назвав президента Білорусі Олександра Лукашенка “нелегітимним президентом України”, – невипадкова.

“Це застереження і показує, що Заходу все одно, як називається країна, яку не збираються відривати від Росії. Було зрозуміло, що після Прибалтики, України і Грузії наступна в черзі кольорових революцій буде Білорусь. Ми це всі знали. Знаючи, що Західу все одно, як називається країна, як звуть президента, тобто значення невизнання – воно невелике”, – підкреслила Ельвіра Мірсалімова.

Як НАШ повідомляв раніше, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков прокоментував події в Білорусі. За його словами, владі Білорусі потрібно знайти консенсус з народом.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *