Плівки Деркача: Байден заявив, що покоління будуть складати поеми про Порошенка

Нардеп Андрій Деркач опублікував ніби-то розмову кандидата на виборах президента США Джо Байдена з п’ятим президентом України Петром Порошенком, яка відбулася 16 листопада 2016 року.

Під час їх можливої розмови політики демонстрували теплі відносини і занепокоєння щодо поведінки Трампа відносно України.

В плівках Байден назвав тоді вже президента США “собакою, який біжить за машиною по дорозі”, Порошенка ж він назвав “батьком нації”, і що ”років через 30 діти будуть співати пісні” про нього. Порошенко попросив Байдена підтримати тему безвізу з ЄС для України, яку можна було б “продати” українському народу. 

“Я розповів йому про досить велику кількість речей, які роблять президент Обама і нинішня адміністрація (сміється). Але чесно кажучи, я очікував більш прохолодної розмови. Але він був досить щирим і теплим”, – сказав Порошенко.

“Добре, дивіться, цей хлопець, говорячи по-англійськи, він-собака, яка біжить за машиною по дорозі. Погана собака буде бігти за машиною вздовж дороги. Цей вислів англійською мовою. Він схопив машину. Він не знає, що робити, він навіть не знає, з чого зроблений цей автомобіль або що в ньому. Значить, у нас є шанс зробити його героєм”, – відповів Байден.

Як повідомляв НАШ раніше, Рада ухвалила закон щодо мораторію на стягнення майна за валютними кредитами.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *