Кабмін змінив умови поділу регіонів на зони карантину

Кабінет міністрів змінив умови поділу регіонів на зони карантину. Регіони підключили до прийняття рішення щодо “червоних” зон.

Дане рішення було прийнято на засіданні Кабміну.

Зазначається, що рішення про “червону зону” карантину буде прийматися спільно державною та регіональною комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі завантаженості більше 75% ліжок в лікарнях протягом 5 днів поспіль, перевищення середнього рівня захворюваності випадків на 100 тисяч населення за 14 днів більше, ніж в 5 разів.

Крім цього, посилення карантину в “червоних зонах” також буде визначатися спільним рішенням державною та регіональною комісіями з питань ТЕБ ​​та НС.

За словами глави МОЗ Максима Степанова, це може бути одномоментне закриття всіх сфер або поступове обмеження певних сфер, які в конкретному регіоні призводять до спалахів хвороби.

Також буде заборона відвідування навчальних закладів в усіх зонах у разі, коли на самоізоляцію відправлять понад 50% класів. Рішення про закриття шкіл в “червоній зоні” буде прийматися державною та регіональною комісіями спільно.

Як НАШ повідомляв раніше, в Україні за минулу добу зафіксували 76 летальних випадків, що є новим антирекордом.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *