Політолог: Ніяких “плівок” Деркача не існує

Кандидат політичних наук Олексій Буряченко в ефірі на НАШому телеканалі запевнив, що ніяких “плівок” Деркача не існує. 

“Ситуація, коли роками руками Деркача на території України намагаються вплинути на вибори в США. І одночасно на попередніх місцевих виборів в Україні закидають та дискредитують того ж Порошенко. Ця історія, я переконаний, принесена нам ззовні. Ну, дуже багато інтересів сходяться в одне ціле”, – зазначив політолог. 

Буряченко додав, що коли говорять, щоб Україна чи якась інша країна не впливала на інші країни – це вигадка “великих” країн, начебто тільки вони мають право впливати на інші держави. 

“В “плівках Деркача” і в цій пресконференції навіть і цього немає. Тому що це не Україна впливає, це впливає Деркач. Якщо він хотів би, аби було все чесно, ну добре, занеси ці плівки в Генеральну прокуратуру. Плівок там ніяких немає, це і так всім зрозуміло. Тому ідентифікувати буде неможливо. Ніякої доказової бази вони не несуть. Зробити цим Україні гірше та скандал в Америці – так, можливо, трошки зроблять”, – наголосив він. 

Також політичний експерт додав, що основним реципієнтом інформації “плівок” є декілька джерел. 

“Ті, хто зараз грає проти “Європейської солідарності”, тому говориться про близькі відносини, про можливість корупційних скандалів. Ну і, звичайно, напередодні виборів у США. Це додатковий аргумент, або за Трампа, або проти Байдена. Воно вже не має такого резонансу, як мало раніше, але гарна комбінація”, – підкреслив він. 

Як НАШ повідомляв раніше, нардеп Андрій Деркач опублікував ніби-то розмову кандидата на виборах президента США Джо Байдена з п’ятим президентом України Петром Порошенком, яка відбулася 16 листопада 2016 року.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *