Кабмін дозволив роботу шкіл у “червоній зоні” карантину

Кабінет міністрів України дозволив роботу закладів освіти в червоній зоні карантину і послабив обмеження для помаранчевої зони.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ході засідання уряду.

“Забороняється відвідування закладів дошкільної, середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти на адміністративно-територіальних одиницях регіону, на яких встановлено зелений, жовтий і оранжевий рівень епіднебезпеки, в разі, коли на самоізоляцію через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком Covid-19 відправлено більше 50% класів. Повна заборона роботи закладів освіти на території з червоним рівнем епіднебезпеки приймається тільки спільним рішенням комісій з ТЕБ і НС”, – пояснив Степанов.

Крім того, Кабінет міністрів дозволив перевезення в громадському транспорті більше 50% посадочних місць і роботу закладів культури для помаранчевої зони. Для закладів культури також скасували норму про 50% заповненості.

Однак, на входах в такі установи (кінотеатри, театри і тд.) повинна бути вивішена інформація про загальну площу установи і можливу максимальну кількість відвідувачів.

Як раніше повідомляв НАШ, Кабмін змінив умови поділу регіонів на зони карантину.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *