В Україні затвердили водійські права нового зразка

Кабінет міністрів затвердил нові формати національного та міжнародного водійських посвідчень, які оформлятимуться на нових бланках і в них з’являться нові дані. Також затверджено нові бланки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу і зразка розпізнавального автомобільного знака.

Про це повідомили у пресслужбі ВМС України. 

Зазначається, що у водійських правах нового формату за письмовою згодою власника буде зазначено інформацію про надання згоди на посмертне донорство, а також інформацію про групу крові (резус-фактор) водія.

У разі прийняття рішення про відмову від участі в програмі посмертного донорства або рішення щодо припинення розміщення інформації про групу крові водія, водійські права підлягають заміні на аналогічні без зазначених відміток.

Окрім того, позначення рівня екологічних норм, якому відповідає транспортний засіб, буде внесено до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. 

Також усі національні й міжнародні водійські права, свідоцтва про реєстрацію й тимчасові реєстраційні талони ТЗ, видані до набуття чинності цією постановою, будуть дійсними протягом терміну, на який вони були видані. 

Зокрема, до впровадження новозатверджених форм документів їх продовжать оформляти з використанням бланків попередніх зразків.

Як НАШ повідомляв раніше, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко опублікував номери автомобілів, які перевищили швидкість на дорогах.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *