Політолог: Зеленський вдало переводить стрілки на інших, але відповідає за все саме він

Політичний експерт Дмитро Корнійчук заявив в ефірі НАШого телеканалу, що президент Володимир Зеленський вдало переводить стрілки на інших, але відповідає за все саме він.

“Хто за руку привів Рябошапка і зробив його генпрокурором? Це був Володимир Зеленський. Він цю людину призначив, ніс відповідальність за нього. Далі Венедіктова. Точно так же – креатура президента Зеленського, яка без команди з Банкової і пискнути не може”, – зазначив політолог.

Також Корнійчук додав, що при правлінні Петра Порошенка всі рішення приймав саме глава держави, й наразі нічого не змінилося з приходом Зеленського.

“Всі рішення приймаються на Банковій, за всім стоїть президент Зеленський. Просто у Зеленського в цьому більш майстерно побудований піар по переводу стрілок на деяких там інших стрілочників. Але вся відповідальність лежить на ньому, до нього ми повинні апелювати і задавати так питання в студіях” , – підкреслив політичний експерт.

Як НАШ повідомляв раніше, нардеп Андрій Деркач опублікував нібито розмову кандидата на виборах президента США Джо Байдена з п’ятим президентом України Петром Порошенко, яка відбулася 16 листопада 2016 року.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *