Взяв хабар – сядеш: Зеленський вимагає від НАБУ і САП більше показових “посадок”

Президент України Володимир Зеленський звернувся до НАБУ, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури й Офісу Генерального прокурора з проханням працювати продуктивніше.

Про це він повідомив у своєї Telegram-каналі.

Президент вимагає від правоохоронців більше показових “посадок”, а не роботи “заради піару чи політики”.

“Не раз на місяць демонструвати нам гучну справу, а системно, день у день, максимально напружуючи свої можливості, показувати результат. Конкретний. Чи ні? Чи ми забагато хочемо? Це ж не робота задля реклами чи піару. Не просто відео, скандал, а потім – тиша. Це ж про вироки – про ті самі посадки, про які в нас запитують люди в кожному місті. А тому – більше правоохоронної конкретики. Більше показових “посадок”. Просто сьогодні. Бо час на справедливість дуже швидко спливає”, йдеться в повідомленні.

Також він звернувся до високопосадовців з попередженням: “якщо вкрав – сядеш, якщо брав хабар – сядеш”. Скоріше за все мова йде про народного депутата від “Слуги народу” Олександра Юрченка, якого Генпрокурор Ірина Венедіктова пообіцяла притягнути до відповідальності, якщо його вина буде доведена.

За словами Зеленського, в країні більше немає “криш”, прикриття, адміністративних можливостей, тому винятків не буде.

“Коли ми йшли на вибори, ми обіцяли народу, що старі корумповані часи закінчаться. Що винятків не буде, особливих нема, виправдання не приймаються. Забули? Так швидко? Чому досі хтось вважає, що він особисто може спробувати стати “винятком” з цієї обіцянки та поводитися настільки зухвало? Хочу, щоб усі посадовці, всі депутати уважно ще раз подивилися на себе, на свої справи й затямили – за хабарництво буде дуже боляче”, – додав він.

Як повідомляв НАШ раніше, в ООН заявили, що пандемія COVID-19 виходить з-під контролю, вакцина не допоможе.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *